autobus 57 Odjezdy ze zastávky Fillova směr Lesná, Haškova
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | ||
Bzenecká | 101 | ||
Prušánecká | z 101 | ||
Vlčnovská | z 101 | ||
Akátky | z 100 | ||
Údolíček | z 100 | ||
Židenice, kasárna | z 100 | ||
Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | ||
Merhautova | x 100 | ||
Štefánikova čtvrť | 100 | ||
Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | ||
Halasovo náměstí | 101 | ||
Slavíčkova | x 101 | ||
↓ | Fillova | z 101 | |
1 | Loosova | x 101 | |
2 | Lesná, Haškova | 101 | |
3–4 | Kupkova | z 101 | |
4–5 | U Rozvodny | z 101 | |
5–6 | Panská lícha | z 101 | |
6–7 | Štěpánkova | z 101 | |
7–8 | Rozárka | z 101 | |
8–9 | Soběšice, Klarisky | x 101 | |
8–9 | Malinová | z 101 | |
9–10 | Lesní školka | z 101 | |
10–11 | U Jezírka | z 101 | |
11–12 | U Buku | z 101 | |
13–14 | Rozcestí | z 101 | |
15–16 | Útěchov (Včelařská) | z 101 | |
18–19 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
19–20 | Vranov, myslivna | z 310 | |
20–21 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
21–22 | Vranov, smyčka | 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 10 20S 30 40V 50 |
6: | 00V 10 20S 28U 35V 42 48U 55V |
7: | 02 08S 15V 22 28S 35V 42 48U 55V |
8: | 02 08 15S 22 28 38U 48 58V |
9: | 08 18S 28 38U 48 58V |
10: | 08 18S 28 38U 48 58V |
11: | 08 18S 28 38U 48 58V |
12: | 08 18S 28 38U 48 58V |
13: | 08 18U 28S 36 38V 48S 56 58V |
14: | 08S 15U 22 28S 33 35V 42 48S 55V |
15: | 02 08S 15U 22 28S 35V 42 48S 55V |
16: | 02 08S 15U 22 28S 35V 42 48S 55V |
17: | 02 08S 15U 22 28S 35U 42 48 55V |
18: | 02 08 15S 22 30 40U 50 |
19: | 00V 10 20S 30 40U 50 |
20: | 00V 10 20S 30 40U 50 |
21: | 00V 15 30U 45 |
22: | 00V 15 30U 45 |
23: | 00 |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 45 |
7: | 15 30U 45 |
8: | 00V 15 30U 45 |
9: | 00V 10 20U 30 40U 50 |
10: | 00V 10 20U 30 40U 50 |
11: | 00V 10 20U 30 40U 50 |
12: | 00V 10 20U 30 40U 50 |
13: | 00V 10 20U 30 40U 50 |
14: | 00V 10 20U 30 40U 50 |
15: | 00V 10 20U 30 40U 50 |
16: | 00V 10 20U 30 40U 50 |
17: | 00V 10 20U 30 40U 50 |
18: | 00V 10 20S 30 40U 50 |
19: | 00V 10 20S 30 40U 50 |
20: | 00V 10 20S 30 40U 50 |
21: | 00V 15 30U 45 |
22: | 00V 15 30U 45 |
23: | 00 |
S = Jede až do zastávky Soběšice, Klarisky |
U = Jede až do zastávky Útěchov |
V = Jede až do zastávky Vranov, smyčka |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |