autobus 57 Odjezdy ze zastávky Loosova směr Lesná, Haškova
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | ||
Bzenecká | 101 | ||
Prušánecká | z 101 | ||
Vlčnovská | z 101 | ||
Akátky | z 100 | ||
Údolíček | z 100 | ||
Židenice, kasárna | z 100 | ||
Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | ||
Merhautova | x 100 | ||
Štefánikova čtvrť | 100 | ||
Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | ||
Halasovo náměstí | 101 | ||
Slavíčkova | x 101 | ||
Fillova | z 101 | ||
↓ | Loosova | x 101 | |
1 | Lesná, Haškova | 101 | |
2–3 | Kupkova | z 101 | |
3–4 | U Rozvodny | z 101 | |
4–5 | Panská lícha | z 101 | |
5–6 | Štěpánkova | z 101 | |
6–7 | Rozárka | z 101 | |
7–8 | Soběšice, Klarisky | x 101 | |
7–8 | Malinová | z 101 | |
8–9 | Lesní školka | z 101 | |
9–10 | U Jezírka | z 101 | |
10–11 | U Buku | z 101 | |
12–13 | Rozcestí | z 101 | |
14–15 | Útěchov (Včelařská) | z 101 | |
17–18 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
18–19 | Vranov, myslivna | z 310 | |
19–20 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
20–21 | Vranov, smyčka | 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 11 21S 31 41V 51 |
6: | 01V 11 21S 29U 36V 43 49U 56V |
7: | 03 09S 16V 23 29S 36V 43 49U 56V |
8: | 03 09 16S 23 29 39U 49 59V |
9: | 09 19S 29 39U 49 59V |
10: | 09 19S 29 39U 49 59V |
11: | 09 19S 29 39U 49 59V |
12: | 09 19S 29 39U 49 59V |
13: | 09 19U 29S 37 39V 49S 57 59V |
14: | 09S 16U 23 29S 34 36V 43 49S 56V |
15: | 03 09S 16U 23 29S 36V 43 49S 56V |
16: | 03 09S 16U 23 29S 36V 43 49S 56V |
17: | 03 09S 16U 23 29S 36U 43 49 56V |
18: | 03 09 16S 23 31 41U 51 |
19: | 01V 11 21S 31 41U 51 |
20: | 01V 11 21S 31 41U 51 |
21: | 01V 16 31U 46 |
22: | 01V 16 31U 46 |
23: | 01 |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 46 |
7: | 16 31U 46 |
8: | 01V 16 31U 46 |
9: | 01V 11 21U 31 41U 51 |
10: | 01V 11 21U 31 41U 51 |
11: | 01V 11 21U 31 41U 51 |
12: | 01V 11 21U 31 41U 51 |
13: | 01V 11 21U 31 41U 51 |
14: | 01V 11 21U 31 41U 51 |
15: | 01V 11 21U 31 41U 51 |
16: | 01V 11 21U 31 41U 51 |
17: | 01V 11 21U 31 41U 51 |
18: | 01V 11 21S 31 41U 51 |
19: | 01V 11 21S 31 41U 51 |
20: | 01V 11 21S 31 41U 51 |
21: | 01V 16 31U 46 |
22: | 01V 16 31U 46 |
23: | 01 |
S = Jede až do zastávky Soběšice, Klarisky |
U = Jede až do zastávky Útěchov |
V = Jede až do zastávky Vranov, smyčka |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |