autobus 57 Odjezdy ze zastávky Lesná, nádraží směr Lesná, Haškova
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | ||
Bzenecká | 101 | ||
Prušánecká | z 101 | ||
Vlčnovská | z 101 | ||
Akátky | z 100 | ||
Údolíček | z 100 | ||
Židenice, kasárna | z 100 | ||
Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | ||
Merhautova | x 100 | ||
Štefánikova čtvrť | 100 | ||
↓ | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
3 | Halasovo náměstí | 101 | |
4 | Slavíčkova | x 101 | |
5 | Fillova | z 101 | |
6 | Loosova | x 101 | |
7 | Lesná, Haškova | 101 | |
8–9 | Kupkova | z 101 | |
9–10 | U Rozvodny | z 101 | |
10–11 | Panská lícha | z 101 | |
11–12 | Štěpánkova | z 101 | |
12–13 | Rozárka | z 101 | |
13–14 | Soběšice, Klarisky | x 101 | |
13–14 | Malinová | z 101 | |
14–15 | Lesní školka | z 101 | |
15–16 | U Jezírka | z 101 | |
16–17 | U Buku | z 101 | |
18–19 | Rozcestí | z 101 | |
20–21 | Útěchov (Včelařská) | z 101 | |
23–24 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
24–25 | Vranov, myslivna | z 310 | |
25–26 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
26–27 | Vranov, smyčka | 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 05 15S 25 35V 45 55V |
6: | 05 15S 23U 30V 37 43U 50V 57 |
7: | 03S 10V 17 23S 30V 37 43U 50V 57 |
8: | 03 10S 17 23 33U 43 53V |
9: | 03 13S 23 33U 43 53V |
10: | 03 13S 23 33U 43 53V |
11: | 03 13S 23 33U 43 53V |
12: | 03 13S 23 33U 43 53V |
13: | 03 13U 23S 31 33V 43S 51 53V |
14: | 03S 10U 17 23S 28 30V 37 43S 50V 57 |
15: | 03S 10U 17 23S 30V 37 43S 50V 57 |
16: | 03S 10U 17 23S 30V 37 43S 50V 57 |
17: | 03S 10U 17 23S 30U 37 43 50V 57 |
18: | 03 10S 17 25 35U 45 55V |
19: | 05 15S 25 35U 45 55V |
20: | 05 15S 25 35U 45 55V |
21: | 10 25U 40 55V |
22: | 10 25U 40 55 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 40 |
7: | 10 25U 40 55V |
8: | 10 25U 40 55V |
9: | 05 15U 25 35U 45 55V |
10: | 05 15U 25 35U 45 55V |
11: | 05 15U 25 35U 45 55V |
12: | 05 15U 25 35U 45 55V |
13: | 05 15U 25 35U 45 55V |
14: | 05 15U 25 35U 45 55V |
15: | 05 15U 25 35U 45 55V |
16: | 05 15U 25 35U 45 55V |
17: | 05 15U 25 35U 45 55V |
18: | 05 15S 25 35U 45 55V |
19: | 05 15S 25 35U 45 55V |
20: | 05 15S 25 35U 45 55V |
21: | 10 25U 40 55V |
22: | 10 25U 40 55 |
23: | · |
S = Jede až do zastávky Soběšice, Klarisky |
U = Jede až do zastávky Útěchov |
V = Jede až do zastávky Vranov, smyčka |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |