autobus 57 Odjezdy ze zastávky Klarisky směr Vranov, smyčka
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | ||
Bzenecká | 101 | ||
Prušánecká | z 101 | ||
Vlčnovská | z 101 | ||
Akátky | z 100 | ||
Údolíček | z 100 | ||
Židenice, kasárna | z 100 | ||
Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | ||
Merhautova | x 100 | ||
Štefánikova čtvrť | 100 | ||
Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | ||
Halasovo náměstí | 101 | ||
Slavíčkova | x 101 | ||
Fillova | z 101 | ||
Loosova | x 101 | ||
Lesná, Haškova | 101 | ||
Kupkova | z 101 | ||
U Rozvodny | z 101 | ||
Panská lícha | z 101 | ||
Štěpánkova | z 101 | ||
Rozárka | z 101 | ||
↓ | Soběšice, Klarisky | x 101 | |
<1 | Malinová | z 101 | |
1 | Lesní školka | z 101 | |
2 | U Jezírka | z 101 | |
3 | U Buku | z 101 | |
5 | Rozcestí | z 101 | |
7 | Útěchov (Včelařská) | z 101 | |
10 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
11 | Vranov, myslivna | z 310 | |
12 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
13 | Vranov, smyčka | 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 48 |
6: | 08 37U 44 57U |
7: | 04 24 44 57U |
8: | 04 47U |
9: | 07 47U |
10: | 07 47U |
11: | 07 47U |
12: | 07 47U |
13: | 07 27U 47 |
14: | 07 24U 44 |
15: | 04 24U 44 |
16: | 04 24U 44 |
17: | 04 24U 44U |
18: | 04 48U |
19: | 08 48U |
20: | 08 48U |
21: | 08 38U |
22: | 08 38U |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 38U |
8: | 08 38U |
9: | 08 28U 48U |
10: | 08 28U 48U |
11: | 08 28U 48U |
12: | 08 28U 48U |
13: | 08 28U 48U |
14: | 08 28U 48U |
15: | 08 28U 48U |
16: | 08 28U 48U |
17: | 08 28U 48U |
18: | 08 48U |
19: | 08 48U |
20: | 08 48U |
21: | 08 38U |
22: | 08 38U |
23: | · |
U = Jede jen do zastávky Útěchov |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |