autobus 57 Odjezdy ze zastávky U Jezírka směr Vranov, smyčka
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | ||
Bzenecká | 101 | ||
Prušánecká | z 101 | ||
Vlčnovská | z 101 | ||
Akátky | z 100 | ||
Údolíček | z 100 | ||
Židenice, kasárna | z 100 | ||
Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | ||
Merhautova | x 100 | ||
Štefánikova čtvrť | 100 | ||
Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | ||
Halasovo náměstí | 101 | ||
Slavíčkova | x 101 | ||
Fillova | z 101 | ||
Loosova | x 101 | ||
Lesná, Haškova | 101 | ||
Kupkova | z 101 | ||
U Rozvodny | z 101 | ||
Panská lícha | z 101 | ||
Štěpánkova | z 101 | ||
Rozárka | z 101 | ||
Soběšice, Klarisky | x 101 | ||
Malinová | z 101 | ||
Lesní školka | z 101 | ||
↓ | U Jezírka | z 101 | |
1 | U Buku | z 101 | |
3 | Rozcestí | z 101 | |
5 | Útěchov (Včelařská) | z 101 | |
8 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
9 | Vranov, myslivna | z 310 | |
10 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
11 | Vranov, smyčka | 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 50 |
6: | 10 39U 46 59U |
7: | 06 26 46 59U |
8: | 06 49U |
9: | 09 49U |
10: | 09 49U |
11: | 09 49U |
12: | 09 49U |
13: | 09 29U 49 |
14: | 09 26U 46 |
15: | 06 26U 46 |
16: | 06 26U 46 |
17: | 06 26U 46U |
18: | 06 50U |
19: | 10 50U |
20: | 10 50U |
21: | 10 40U |
22: | 10 40U |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 40U |
8: | 10 40U |
9: | 10 30U 50U |
10: | 10 30U 50U |
11: | 10 30U 50U |
12: | 10 30U 50U |
13: | 10 30U 50U |
14: | 10 30U 50U |
15: | 10 30U 50U |
16: | 10 30U 50U |
17: | 10 30U 50U |
18: | 10 50U |
19: | 10 50U |
20: | 10 50U |
21: | 10 40U |
22: | 10 40U |
23: | · |
U = Jede jen do zastávky Útěchov |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |