autobus 57 Odjezdy ze zastávky Pálavské náměstí směr Lesná, Haškova
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
1 | Bzenecká | 101 | |
2 | Prušánecká | z 101 | |
3 | Vlčnovská | z 101 | |
4 | Akátky | z 100 | |
5 | Údolíček | z 100 | |
7 | Židenice, kasárna | z 100 | |
9 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
11–12 | Merhautova | x 100 | |
12–13 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
12–13 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
15–16 | Halasovo náměstí | 101 | |
16–17 | Slavíčkova | x 101 | |
17–18 | Fillova | z 101 | |
18–19 | Loosova | x 101 | |
19–20 | Lesná, Haškova | 101 | |
20–22 | Kupkova | z 101 | |
21–23 | U Rozvodny | z 101 | |
22–24 | Panská lícha | z 101 | |
23–25 | Štěpánkova | z 101 | |
24–26 | Rozárka | z 101 | |
25–27 | Soběšice, Klarisky | x 101 | |
25–27 | Malinová | z 101 | |
26–28 | Lesní školka | z 101 | |
27–29 | U Jezírka | z 101 | |
28–30 | U Buku | z 101 | |
30–32 | Rozcestí | z 101 | |
32–34 | Útěchov (Včelařská) | z 101 | |
35–37 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
36–38 | Vranov, myslivna | z 310 | |
37–39 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
38–40 | Vranov, smyčka | 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 53 |
5: | 03S 13 23V 33 43V 53 |
6: | 03S 10U 17V 24 30U 37V 44 50S 57V |
7: | 04 10S 17V 24 30U 37V 44 50 57S |
8: | 04 10 20U 30 40V 50 |
9: | 00S 10 20U 30 40V 50 |
10: | 00S 10 20U 30 40V 50 |
11: | 00S 10 20U 30 40V 50 |
12: | 00S 10 20U 30 40V 50 |
13: | 00U 10S 18 20V 30S 38 40V 50S 57U |
14: | 04 10S 17V 24 30S 37V 44 50S 57U |
15: | 04 10S 17V 24 30S 37V 44 50S 57U |
16: | 04 10S 17V 24 30S 37V 44 50S 57U |
17: | 04 10S 17U 24 30 37V 44 50 57S |
18: | 04 13 23U 33 43V 53 |
19: | 03S 13 23U 33 43V 53 |
20: | 03S 13 23U 33 44V 59 |
21: | 14U 29 44V 59 |
22: | 14U 29 44 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 29 59 |
7: | 14U 29 44V 59 |
8: | 14U 29 43V 53 |
9: | 03U 13 23U 33 43V 53 |
10: | 03U 13 23U 33 43V 53 |
11: | 03U 13 23U 33 43V 53 |
12: | 03U 13 23U 33 43V 53 |
13: | 03U 13 23U 33 43V 53 |
14: | 03U 13 23U 33 43V 53 |
15: | 03U 13 23U 33 43V 53 |
16: | 03U 13 23U 33 43V 53 |
17: | 03U 13 23U 33 43V 53 |
18: | 03S 13 23U 33 43V 53 |
19: | 03S 13 23U 33 43V 53 |
20: | 03S 13 23U 33 44V 59 |
21: | 14U 29 44V 59 |
22: | 14U 29 44 |
23: | · |
S = Jede až do zastávky Soběšice, Klarisky |
U = Jede až do zastávky Útěchov |
V = Jede až do zastávky Vranov, smyčka |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |