autobus 67 Odjezdy ze zastávky Sazenice směr Jundrov
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | ||
Ikea | z 101 | ||
Electroworld | z 101 | ||
Hněvkovského | z 101 | ||
↓ | Sazenice | z 101 | |
1–2 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
2–3 | Konopná | x 100 | |
3–5 | Škrobárenská | z 100 | |
4–6 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
6–8 | Masná (Křenová) | x 100 | |
7–9 | Vlhká | x 100 | |
9–11 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
11–13 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
11–13 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
12–14 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
15–17 | Náměstí 28. října | x 100 | |
16–18 | Schodová | z 100 | |
17–19 | Zimní stadion | x 100 | |
19–21 | Sportovní | z 100 | |
22–25 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
23–26 | Reissigova | z 100 | |
25–28 | Štefánikova | x 100 | |
27–30 | Charvatská | z 100 | |
28–31 | Slovanské náměstí (Chodská) | z 101 | |
29–32 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
30–33 | Skácelova | 101 | |
32–35 | Záhřebská | z 101 | |
33–36 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
34–38 | Rosického náměstí | x 101 | |
35–39 | Štursova | z 101 | |
36–40 | Hlavní | z 101 | |
36–41 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
37–42 | Jundrovský most | z 101 | |
38–43 | Optátova | x 101 | |
39–44 | Nálepkova | z 101 | |
41–46 | Jundrov | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 19 39 |
6: | 13 28 43 58 |
7: | 13 28 43 58 |
8: | 13 28 43 58 |
9: | 13 28 43 58 |
10: | 13 28 43 58 |
11: | 13 28 43 58 |
12: | 13 28 43 58 |
13: | 13 28 43 58 |
14: | 13 28 43 58 |
15: | 13 28 43 58 |
16: | 13 28 43 58 |
17: | 13 28 43 59 |
18: | 19 39 59 |
19: | 19 39 59 |
20: | 19 32N 47 |
21: | 17 32N 47 |
22: | 17 42 |
23: | 12N |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 19 39 |
6: | 13 28 43 58 |
7: | 13 28 43 58 |
8: | 13 28 43 58 |
9: | 13 28 43 58 |
10: | 13 28 43 58 |
11: | 13 28 43 58 |
12: | 13 28 43 58 |
13: | 13 28 43 58 |
14: | 13 28 43 58 |
15: | 13 28 43 58 |
16: | 13 28 43 58 |
17: | 13 28 43 59 |
18: | 19 39 59 |
19: | 19 39 59 |
20: | 19 32N 47 |
21: | 17 32N 47 |
22: | 17 42 |
23: | 12N |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 22 52 |
7: | 17 47 |
8: | 17 59 |
9: | 19 39 59 |
10: | 09N 19 29N 39 49N 59 |
11: | 09N 19 29N 39 49N 59 |
12: | 09N 19 29N 39 49N 59 |
13: | 09N 19 29N 39 49N 59 |
14: | 09N 19 29N 39 49N 59 |
15: | 09N 19 29N 39 49N 59 |
16: | 09N 19 29N 39 49N 59 |
17: | 09N 19 29N 39 49N 59 |
18: | 09N 19 29N 39 49N 59 |
19: | 09N 19 29N 39 59 |
20: | 19 32N 47 |
21: | 17 32N 47 |
22: | 17 42 |
23: | 12N |
Státní svátky s omezením prodeje | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 22 52 |
7: | 17 47 |
8: | 17 59 |
9: | 19 39 59 |
10: | 19 39 59 |
11: | 19 39 59 |
12: | 19 39 59 |
13: | 19 39 59 |
14: | 19 39 59 |
15: | 19 39 59 |
16: | 19 39 59 |
17: | 19 39 59 |
18: | 19 39 59 |
19: | 19 39 59 |
20: | 19 32N 47 |
21: | 17 47 |
22: | 17 42 |
23: | 12N |
N = Jede jen do zastávky Hlavní nádraží |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |