tramvaj 12 Odjezdy ze zastávky Komárov směr Technologický park
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Komárov | 101 | |
≤1 | Konopná | x 100 | |
1–2 | Železniční | z 100 | |
2–3 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
4–5 | Úzká (Dornych) | 100 | |
7–8 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
8–9 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
10–11 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
13–14 | Česká (Česká) | 100 | |
14–15 | Grohova | 100 | |
16–17 | Konečného náměstí | 100 | |
17–18 | Nerudova | x 100 | |
19–20 | Klusáčkova | 100 | |
20–21 | Tererova | x 100 | |
21–22 | Dobrovského | x 100 | |
23–24 | Skácelova | 101 | |
24–25 | Červinkova | x 101 | |
25–26 | Technické muzeum | x 101 | |
27–28 | Technologický park | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 00 10 20 30 40 50 |
6: | 00 ∶06 13 20 26 32 ∶37 42 47 52 ∶56 |
7: | 01 06 11 16 ∶20 25 31 36 41 ∶45 50 55 |
8: | 00 ∶04 09 15 21 27 ∶32 39 46 53 |
9: | 00 ∶06 13 20 26 ∶32 39 46 53 |
10: | 00 ∶06 13 16p 20 27 ∶33 40 46 54 |
11: | ∶00 06 13 20 27 ∶33 40 46 54 |
12: | ∶00 06 13 20 ∶26 33 40 46 54 |
13: | ∶00 06 13 20 ∶26 33 40 47 ∶53 |
14: | 00 06 12 18 ∶23 29 35 ∶40 46 52 58 |
15: | 04 10 ∶15 21 27 33 39 ∶44 50 56 |
16: | 02 ∶07 13 19 25 31 ∶36 42 48 54 |
17: | 00 ∶06 13 20 27 ∶33 40 47 50p 54 |
18: | ∶00 07 14 21 30 40 50 |
19: | 00 10 20 30 40 50 |
20: | 00 10p 15 28 40p 43 58 |
21: | 13 28 43 58 |
22: | 13 28 43p 58p |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 00 10 20 30 40 50 59 |
6: | 07 14 22 29 37 44 52 59 |
7: | 07 14 22 29 37 44 52 59 |
8: | 07 14 22 29 37 44 52 59 |
9: | 07 14 22 29 37 44 52 59 |
10: | 07 14 22 29 37 44 52 59 |
11: | 07 14 22 29 37 44 52 59 |
12: | 07 14 22 29 37 44 52 59 |
13: | 07 14 22 29 37 44 52 59 |
14: | 07 14 22 29 37 44 52 59 |
15: | 07 14 22 29 37 44 52 59 |
16: | 07 14 22 29 37 44 52 59 |
17: | 07 14 22 29 37 44 52 |
18: | 00 10 15p 20 30 40 50 53p |
19: | 00 10 20 30 40 50 |
20: | 00 15 28 33p 43 58 |
21: | 13 28 43 58 |
22: | 13 28 43p 58p |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 06 36 |
6: | 06 36 58 |
7: | 13 28 43 58 |
8: | 13 28 40 50 |
9: | 00 10 20 30 40 50 |
10: | 00 10 20 30 40 50 |
11: | 00 10 20 30 40 50 |
12: | 00 10 20 30 40 50 |
13: | 00 10 20 30 40 50 |
14: | 00 10 20 30 40 50 |
15: | 00 10 20 30 40 50 |
16: | 00 10 20 30 40 50 |
17: | 00 10 20 30 40 50 |
18: | 00 10 20 30 40 50 |
19: | 00 10 20 30 40 50 |
20: | 00 15 28 43 58 |
21: | 13 28 40p 43 58 |
22: | 13 28 43p 58p |
23: | · |
p = Jede jen do zastávky Nové sady, dále do zastávky Pisárky, Lipová jako linka 1 |
∶ = Spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem. |
Platí od 29. června 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |